BARNEY PIZZA 

Jakość

Nasze pizze powstają z przygotowywanego codziennie na miejscu świeżego ciasta. Nie zamrażamy, nie używamy polepszaczy. Również sosy - pomidorowy, czosnkowy oraz firmowy - powstają w lokalu na bazie naszego własnego przepisu.  Zamiast na średnicy pizzy skupiamy się na ilości i jakości naszych składników. Świeże ciasto, duża ilość farszu i sera - to nasz przepis na sukces.

Doświadczenie

Jesteśmy z Wami od 1995 roku, czyli już ponad 20 lat! Byliśmy pierwszą pizzerią we Włocławku oferującą pizzę z dowozem, a drugą w ogóle. Nasza kadra to w większości pracownicy, którzy towarzyszą nam od pierwszych lat działalności - to głównie dzięki ich doświadczeniu nasza pizza smakuje tak dobrze, a grono stałych klientów ciągle się powiększa.

Otwartość

Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, by nieustannie dostosowywać się do potrzeb klienta, w związku z tym regularnie poszerzamy nasze menu o nowe pozycje. Dla wygody klientów wprowadziliśmy możliwość płatności kartą. Od początku 2019 r. naszą pizzę można zamawiać bezpośrednio przez naszą stronę internetową. Jesteśmy otwarci na uwagi od Was - zachęcamy do kontaktu z nami przez naszą stronę na Facebook'u.


GODZINY OTWARCIA:

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

SOBOTA

NIEDZIELA

NIECZYNNE

11:00 - 21:00

11:00 - 21:00

11:00 - 21:00

11:00 - 21:30

11:00 - 21:30

11:00 - 21:00


 

Zamówienia na dostawę przyjmowane są do 30 minut przed zamknięciem lokalu.

 

lokalizacja:

 

W naszej firmie realizowany jest projekt Funduszu Wsparcia Inwestycyjnego - wsparcie przedsiębiorców na dywersyfikację działalności. Przedmiotem projektu jest wprowadzenie nowej usługi: produkcja gotowych podkładów do pizzy.